KADRA PEDAGOGICZNA

Poniżej pełna lista naszych pedagogów

Skrzypek Ludwik – dyrektor szkoły – akordeon
Uhlig Marita – wicedyrektor szkoły – skrzypce
Piątkowska-Duraj Justyna – wicedyrektor – klarnet
Hartman Aleksandra – kierownik sekcji instrumentów klawiszowych – fortepian główny i obowiązkowy, akompaniament
Kamińska-Krawczewska Jolanta – kierownik sekcji instrumentów smyczkowych i gitary – wiolonczela
Orlińska Katarzyna – kierownik sekcji teorii – kształcenie słuchu, rytmika
Zalewska Małgorzata – kierownik sekcji kameralnej – skrzypce
Bartnik Jolanta – skrzypce
Barwińska Patrycja – skrzypce
Bogdanowicz Paweł – kształcenie słuchu, zasady muzyki z elementami edycji nut, harmonia, audycje muzyczne
Bzówka Krzysztof – zespoły kameralne
Cieślak Krzysztof – akompaniament
Dramowicz Wawrzyniec – perkusja
Dzidowski Jacek – puzon
Graca Zbigniew – orkiestra kameralna
Gut Albert – saksofon, big band
Guzik Marta – fortepian główny i obowiązkowy, akompaniament
Jaremko Marzanna – obój
Jarszewska-Kordykiewicz Elżbieta – akompaniament
Jasionowski Franciszek – akompaniament
Kamiński Daniel – perkusja
Kielan Mariusz – skrzypce, zespół Unisono
Krupka Miłosz – kontrabas
Leszczyński Paweł – flet
Miłkowska-Cieśla Małgorzata – rytmika, kształcenie słuchu, zespół ludowy
Misiak Malwina – akordeon
Misiak Adam – wiolonczela
Nasarzewski Zbigniew – fortepian główny i obowiązkowy
Nessel-Borsik Agnieszka – fortepian główny i obowiązkowy
Niemyjska Iwona – chór, orkiestra smyczkowa I st., zespół Unisono
Niewiadomska-Kocik Joanna – fortepian główny i obowiązkowy

Orliński Krzysztof – trąbka
Pacholska Marta – fortepian obowiązkowy, kształcenie słuchu, audycje muzyczne
Panek Krystyna – gitara
Pietkiewicz Jan – skrzypce
Przewoźniczuk-Kaszewska Joanna – flet
Pytlowany Marzena – kształcenie słuchu, audycje muzyczne
Regulski Maciej – gitara
Sieczkowski Włodzimierz – fortepian główny i obowiązkowy, akompaniament
Skrzypek Katarzyna – fortepian główny i obowiązkowy
Smoliński Dariusz – altówka, orkiestra kameralna
Sowa Mariusz – klarnet
Staszak-Gut Halina – fortepian obowiązkowy, akompaniament
Stępień Aneta – biblioteka
Strugińska-Wochowska Sylwia – emisja głosu
Szafraniec Piotr – fortepian główny i obowiązkowy
Wojnarski Michał – orkiestra dęta
Woźniak-Karczyńska Małgorzata – formy muzyczne, historia muz. z lit. muz., literatura muz., formy muz.
Wróblewska Anna – fortepian główny i obowiązkowy
Zaremba Eugeniusz – gitara
Zdunek Beata – kształcenie słuchu, zasady muzyki z elementami edycji nut
Ziółkowski Wojciech – trąbka, big band